close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Červen 2012

Plánované krytí

4. června 2012 v 23:59 | Lucka |  naše smečka a my
V srpnu 2012 plánuji nakrýt svou fenku sibiřského husky Didu z Hrobu se sibiřským husky Huntrem Blue Akbara a přijímám záznamy na štěňata.
Oba jsou sibiřský husky s PP (papíry původu neboli rodokmenem) a mají potřebné oftomologické vyšetření potřebné pro chov.
Zde bych je ráda trochu představila:

Dida z Hrobu (nar.14.12.2007)
Je povahově milá, mazlivá, přátelská k lidem i ostatním psům, nekonfliktní a má ráda děti. Je spíše sportovní postavy, pracovitá s chutí běhat, se zaměřením na spritové a midové závody v individuálních kategoriích (skijöring, scooter, canicross) a dogtreky.
Zatím dosažené úspěchy: asi největší úspěch byl Šediváčkův long 2011 a 2012, který jsme s Didou absolvovaly v kategorii skijöring, Trophe des Montana 2010 - canicross ve Francii, tuzemské sprintové a midové závody na suchu i na sněhu a několik longových i midových dogtreků.


Hunter Blue Akbara (nar. 3.3.2009)
Je povahově milý, mazlivý a má rád děti, v psí smečce je bez problémů, nekonfliktní, poslušný, pracovitý, chytrý, má sportovnější postavu
Zatím dosažené úspěchy ve spřežení Ondry Stejskala, kde je Hunter leadrem spřežení, jsou: 1. místo na ME 2010 káry mid Reingers (Rakousko), 2. místo na ME sníh mid Ospitale di Fanano (Itálie) 2011, 2. místo na ME káry mid Smlednik (Slovinsko).
Po obou rodičích by štěňata měla být sportovnější postavy a přátelské, nekonfliktní povahy.